نویسندگان

درباره ما


ٍ وبلاگ حاضر به همت دانشجويان دانشكده هنر و دانشکده معماری دانشگاه سوره تهران برپا شده و بيش از 150 نفر كاربر فعال در زمينه هاي هنر ؛ معماری و رایانه داشته و هیچ ارتباطی با سایت دانشگاه سوره ندارد.
ایمیل :


در 5 سال گذشته، پرويز تناولي كلاس‌هاي مجسمه‌سازي معكوس، مدال، ارزش اشيا، سراميك و ورق فلزي را برپا كرده است و از هفته آينده براي نخستين‌بار، كلاس‌هاي آموزش «جواهرسازي» را در 2 ترم كه هر ترم، 8 جلسه 4 ساعته به طول خواهد انجاميد برگزار مي‌كند. اين كلاس‌ها از اوايل بهمن 89 آغازشده و سپس از ميانه‌هاي بهار 90 ادامه مي‌يابد.

كلاس‌هاي اين استاد صاحب سبك چون هميشه در برگيرنده كار عملي، مباحث تئوريك و نقد و بررسي خواهد بود و هنرجويان پس از آشنايي با اصول اوليه طراحي جواهر، مراحل مختلف لاستيك پزي، قالب‌سازي، موم زني، موم سوزي، ذوب فلز و ريخته‌گري با روش تخليه هوا (وكيوم) را فرا خواهند گرفت.

«مونا پاد» شاگرد برجسته پرويز تناولي كه او را در 5سال گذشته در همه كلاس‌ها همراهي كرده و اخيرا با فروش 6 مجسمه، در فروش سال «هفت نگاه چهارم» گوي سبقت را از نظر تعداد فروش از ساير هنرمندان ربوده درباره كلاس‌هاي آموزشي تناولي گفت: «در طول اين سال‌ها حتي پذيراي علاقه‌منداني بوديم كه مهندسي كشاورزي يا زيست‌شناسي خوانده بودند اما به مجسمه‌سازي عشق داشتند و در سايه آموزش استاد تناولي كه همواره مباحث تئوريك را با كار عملي و نقد و بررسي همراه مي‌كند امروز به‌عنوان مجسمه‌ساز نمايشگاه هم برگزار مي‌کنند.پاد، نخستين اقدام در اين كلاس‌ها را تصحيح نگاه هنرجو و تربيت ديد او خواند و گفت: «تلاش‌هاي اول تناولي، شكستن باورهاي كلاسيك هنرجويان به مجسمه است. او سعي مي‌كند چشم علاقه‌مندان به مجسمه‌سازي را به مجسمه واقعي بينا و ذهن آنها را بيدار و خلاق کند و تفكر مجسمه‌سازي را براي آنها بازتعريف كند». كلاس‌هاي آموزشي جواهرسازي پرويز تناولي از هفته آينده در موسسه هنري آموزشي ماه مهر واقع در بلوار آفريقا- خيابان نيلوفر- پلاك 7 آغاز خواهد شد. علاقه‌مندان به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن‌های 22013178 و22013179 يا نشاني الكترونيكي mahe-mehr. com مراجعه کنند.» نمونه کارهای زاحا حدید1 ( جمعه بیست و دوم آذر ۱۳۹۲ )
» فروشگاه کمپ خیابان پنجم ( جمعه بیست و دوم آذر ۱۳۹۲ )
» هفته دفاع مقدس گرامی باد... ( چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ )
» احساس ( پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۲ )
» هدف ( سه شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۲ )
» همه شما عزیزان رو به دیدن این نمایش دعوت می کنم ( دوشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۲ )
» تورادوست دارم... ( سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲ )
» جرمگیری دندان بصورت رایگان ( چهارشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ )
» کلمات ( پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ )
» خواهش میکنم توجه فرمایید : ( چهارشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲ )
» Diego Fazio ( چهارشنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۲ )
» خوش آمد گویی ( دوشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۱ )

جستجو در مطالب